HG2-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HG2-DC24V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HG2-DC24V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Fitxak: HG2-DC24V-F.pdf
  • Mezua
HG2-DC24V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HG2-DC24V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4576 pcs Datuen fitxa HG2-DC24V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 250VAC - Nom
Series HG Askatu ordua 30ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-2785 Tenperatura operatiboa -50°C ~ 40°C
Denbora eragilea 30ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 20A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 416 Ohms
Coil Power 1.4 W Bobina korrontea 57.6mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HG2-DC24V
HG2-DC24V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 24V
Stockean: 4552 pcs
Deskarga: HG2-DC24V.pdf
RFQ
HG2-SS
HG2-SS
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY SOCKET 8 POS PANEL MOUNT