HG2-AC240V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HG2-AC240V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 240V
Fitxak: HG2-AC240V.pdf
  • Mezua
HG2-AC240Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HG2-AC240V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 20A 240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3536 pcs Datuen fitxa HG2-AC240V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 192 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 72 VAC
Amaiera estiloa Plug In, Quick Connect - 0.250" (6.3mm) Tentsio aldatzea 250VAC - Nom
Series HG Askatu ordua 15ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 40°C Denbora eragilea 15ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 20A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 240VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 3.6 VA
Bobina korrontea 15.0mA