HG-C1100-P
PanasonicPanasonic
HG-C1100-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HG-C1100-P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena MICRO LASER DISTANCE SENSOR PNP
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 229 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 229 pcs
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
HG-C1100-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HG-C1100-P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena MICRO LASER DISTANCE SENSOR PNP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 229 pcs Datuen fitxa
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 24 V Series HG-C
Metodoen detekzioa Reflective Distantzia hautematea 3.937" (100mm)
Erantzun Denbora 1.5ms Irteerako konfigurazioa PNP - Open Collector
Beste izenak 1110-3799 Tenperatura operatiboa -10°C ~ 45°C
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Argiaren iturria Red Laser Diode (655nm)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ingress Protection IP67
Konexioaren metodoa Cable Kablearen luzera 78.740" (2000.00mm)