HE2AN-SW-DC110V
PanasonicPanasonic
HE2AN-SW-DC110V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HE2AN-SW-DC110V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 110V
Fitxak: HE2AN-SW-DC110V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HE2AN-SW-DC110Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HE2AN-SW-DC110V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 110V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3617 pcs Datuen fitxa HE2AN-SW-DC110V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 77 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 11 VDC
Amaiera estiloa Screw Terminal Tentsio aldatzea 277VAC, 30VDC - Max
Series HE Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 55°C Denbora eragilea 30ms
Muntaketa mota Chassis Mount Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPST-NO (2 Form A) 110VDC Coil Chassis Mount
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 25A Harremanetarako materiala Silver Tin Oxide (AgSnO)
Harremanetarako formularioa DPST-NO (2 Form A) Bobina tentsioa 110VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 6.3 kOhms
Coil Power 1.92 W Bobina korrontea 17.5mA