HC4ED-H-AC120V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC4ED-H-AC120V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V
Fitxak: HC4ED-H-AC120V.pdf
  • Mezua
HC4ED-H-AC120Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC4ED-H-AC120V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 1A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5307 pcs Datuen fitxa HC4ED-H-AC120V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 96 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 36 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Socketable Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 1A
Bobina tentsioa 120VAC Bobina mota Non Latching
Coil Power 1.2 VA Bobina korrontea 10.9mA