HC4E-HP-DC24V
PanasonicPanasonic
HC4E-HP-DC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC4E-HP-DC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Fitxak: HC4E-HP-DC24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
  • Mezua
HC4E-HP-DC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC4E-HP-DC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5787 pcs Datuen fitxa HC4E-HP-DC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-2211
HC4E-HP-DC24V-ND
HC4EHPDC24V
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 2A Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 650 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 37.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HC4E-HP-DC48V
HC4E-HP-DC48V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE 4PDT 2A 250V
Stockean: 6386 pcs
Deskarga: HC4E-HP-DC48V.pdf
RFQ
HC4E-HP-AC48V
HC4E-HP-AC48V
fabrikatzaileak: Panasonic
Stockean: 9267 pcs
Deskarga: HC4E-HP-AC48V.pdf
RFQ
HC4E-HP-DC24V-H69
HC4E-HP-DC24V-H69
deskribapena: RELAY GEN PURP 4PDT 24VDC