HC4D-HP-AC24V
PanasonicPanasonic
HC4D-HP-AC24V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC4D-HP-AC24V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Fitxak: HC4D-HP-AC24V.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC4D-HP-AC24Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC4D-HP-AC24V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9670 pcs Datuen fitxa HC4D-HP-AC24V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 7.2 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay 4PDT (4 Form C) 24VAC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi)
Harremanetarako formularioa 4PDT (4 Form C) Bobina tentsioa 24VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.2 VA
Bobina korrontea 50.0mA