HC3-HTM-AC240V-F
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC3-HTM-AC240V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 240V
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC3-HTM-AC240V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC3-HTM-AC240V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE 3PDT 7A 240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8354 pcs Datuen fitxa
Aktibatu tentsioa (gehienez) 192 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 72 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay 3PDT (3 Form C) 240VAC Coil Chassis Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 7A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa 3PDT (3 Form C)
Bobina tentsioa 240VAC Bobina mota Non Latching
Coil Power 1.2 VA Bobina korrontea 5.0mA