HC2E-HTM-AC100V-F
PanasonicPanasonic
HC2E-HTM-AC100V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC2E-HTM-AC100V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V
Fitxak: HC2E-HTM-AC100V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC2E-HTM-AC100V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC2E-HTM-AC100V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 100V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7035 pcs Datuen fitxa HC2E-HTM-AC100V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 80 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 30 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Amber
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VAC Coil Chassis Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 100VAC Bobina mota Non Latching
Coil Power 1.2 VA Bobina korrontea 12.0mA