HC2E-HP-AC115V-F
PanasonicPanasonic
HC2E-HP-AC115V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC2E-HP-AC115V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 115VAC
Fitxak: HC2E-HP-AC115V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Mezua
HC2E-HP-AC115V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC2E-HP-AC115V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 115VAC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4897 pcs Datuen fitxa HC2E-HP-AC115V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 92 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 34.5 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-3646
HC2EHPAC115VF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak Sealed - Amber Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 115VAC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 115VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.2 VA
Bobina korrontea 10.4mA