HC2E-H-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HC2E-H-DC24V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC2E-H-DC24V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V
Fitxak: HC2E-H-DC24V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
  • Mezua
HC2E-H-DC24V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC2E-H-DC24V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6896 pcs Datuen fitxa HC2E-H-DC24V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-2764
HC2EHDC24VF
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak Sealed - Amber Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 650 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 37.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HC2E-H-DC48V
HC2E-H-DC48V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 48V
Stockean: 4337 pcs
Deskarga: HC2E-H-DC48V.pdf
RFQ
HC2E-H-DC110V
HC2E-H-DC110V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 110V
Stockean: 5186 pcs
Deskarga: HC2E-H-DC110V.pdf
RFQ
HC2E-H-DC24V
HC2E-H-DC24V
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE DPDT 3A 24V