HC2-HP-DC100V-F
PanasonicPanasonic
HC2-HP-DC100V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC2-HP-DC100V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V
Fitxak: HC2-HP-DC100V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC2-HP-DC100V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC2-HP-DC100V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 100V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8729 pcs Datuen fitxa HC2-HP-DC100V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 80 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 10 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 100VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 7A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 100VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 10 kOhms Coil Power 1 W
Bobina korrontea 11.0mA