HC2-HL-DC24V-F
PanasonicPanasonic
HC2-HL-DC24V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC2-HL-DC24V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V
Fitxak: HC2-HL-DC24V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
20 pcs
  • Mezua
HC2-HL-DC24V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC2-HL-DC24V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6805 pcs Datuen fitxa HC2-HL-DC24V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 2.4 VDC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-3934
HC2-HL-DC24V-F-ND
HC2HLDC24VF
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 60°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak LED Indicator Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 24VDC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 7A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C) Bobina tentsioa 24VDC
Bobina mota Non Latching Bobina erresistentzia 650 Ohms
Coil Power 900 mW Bobina korrontea 37.0mA