HC2-HL-AC240V-F
PanasonicPanasonic
HC2-HL-AC240V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC2-HL-AC240V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V
Fitxak: HC2-HL-AC240V-F.pdf
  • Mezua
HC2-HL-AC240V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC2-HL-AC240V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE DPDT 7A 240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4889 pcs Datuen fitxa HC2-HL-AC240V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 192 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 72 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 60°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Socketable Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak LED Indicator
Deskribapen zehatza General Purpose Relay DPDT (2 Form C) 240VAC Coil Socketable Kontaktuen balorazioa (oraingo) 7A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa DPDT (2 Form C)
Bobina tentsioa 240VAC Bobina mota Non Latching
Coil Power 1.2 VA Bobina korrontea 5.0mA