HC1E-HP-DC48V-F
PanasonicPanasonic
HC1E-HP-DC48V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC1E-HP-DC48V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 48V
Fitxak: HC1E-HP-DC48V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC1E-HP-DC48V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC1E-HP-DC48V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8089 pcs Datuen fitxa HC1E-HP-DC48V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 38.4 VDC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 4.8 VDC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 5ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Amber
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VDC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 48VDC Bobina mota Non Latching
Bobina erresistentzia 2.6 kOhms Coil Power 900 mW
Bobina korrontea 18.5mA