HC1E-HP-AC48V
PanasonicPanasonic
HC1E-HP-AC48V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC1E-HP-AC48V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 48V
Fitxak: HC1E-HP-AC48V.pdf
  • Mezua
HC1E-HP-AC48Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC1E-HP-AC48V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4733 pcs Datuen fitxa HC1E-HP-AC48V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 38.4 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 14.4 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Through Hole Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Sealed - Amber Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VAC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 48VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.2 VA
Bobina korrontea 25.0mA