HC1E-HP-AC115V
PanasonicPanasonic
HC1E-HP-AC115V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC1E-HP-AC115V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 115V
Fitxak: HC1E-HP-AC115V.pdf
  • Mezua
HC1E-HP-AC115Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC1E-HP-AC115V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 115V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6645 pcs Datuen fitxa HC1E-HP-AC115V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 92 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 34.5 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-1910
HC1E-HP-AC115V-ND
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C
Denbora eragilea 10ms Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Amber
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 115VAC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A
Harremanetarako materiala Silver Alloy Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 115VAC Bobina mota Non Latching
Coil Power 1.2 VA Bobina korrontea 11.4mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HC1E-H-DC48V-F
HC1E-H-DC48V-F
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURP SPDT 48VDC
Stockean: 5713 pcs
Deskarga: HC1E-H-DC48V-F.pdf
RFQ
HC1E-H-DC48V
HC1E-H-DC48V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 48V
Stockean: 2783 pcs
Deskarga: HC1E-H-DC48V.pdf
RFQ
HC1E-HP-AC115V-F
HC1E-HP-AC115V-F
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 115V