HC1E-H-AC240V
PanasonicPanasonic
HC1E-H-AC240V Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC1E-H-AC240V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 240V
Fitxak: HC1E-H-AC240V.pdf
  • Mezua
HC1E-H-AC240Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC1E-H-AC240V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 5A 240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3959 pcs Datuen fitxa HC1E-H-AC240V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 192 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 72 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HCE Askatu ordua 10ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 60°C Denbora eragilea 10ms
Muntaketa mota Socketable Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ezaugarriak Sealed - Amber Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 5A Harremanetarako materiala Silver Alloy
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 240VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.2 VA
Bobina korrontea 5.0mA