HC1-HTM-AC48V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HTM-AC48V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC1-HTM-AC48V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V
Fitxak: HC1-HTM-AC48V-F.pdf
  • Mezua
HC1-HTM-AC48V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC1-HTM-AC48V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 48V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9495 pcs Datuen fitxa HC1-HTM-AC48V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 38.4 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 14.4 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C Denbora eragilea 20ms
Muntaketa mota Chassis Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak -
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 48VAC Coil Chassis Mount Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A
Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 48VAC Bobina mota Non Latching
Coil Power 1.2 VA Bobina korrontea 25.0mA