HC1-HP-AC24V-F
PanasonicPanasonic
HC1-HP-AC24V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC1-HP-AC24V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Fitxak: HC1-HP-AC24V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC1-HP-AC24V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC1-HP-AC24V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 9615 pcs Datuen fitxa HC1-HP-AC24V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 19.2 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 7.2 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-3937
HC1-HP-AC24V-F-ND
HC1HPAC24VF
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Through Hole
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 24VAC Coil Through Hole
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 24VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.2 VA
Bobina korrontea 50.0mA