HC1-H-AC240V-F
PanasonicPanasonic
HC1-H-AC240V-F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HC1-H-AC240V-F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V
Fitxak: HC1-H-AC240V-F.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
20 pcs
  • Mezua
HC1-H-AC240V-Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HC1-H-AC240V-F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 8255 pcs Datuen fitxa HC1-H-AC240V-F.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 192 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 72 VAC
Amaiera estiloa Plug In Tentsio aldatzea 250VAC - Max
Series HC Askatu ordua 20ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Beste izenak 255-2747
HC1HAC240VF
Tenperatura operatiboa -50°C ~ 70°C
Denbora eragilea 20ms Muntaketa mota Socketable
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 240VAC Coil Socketable
Kontaktuen balorazioa (oraingo) 10A Harremanetarako materiala Silver Alloy, Cadmium Free
Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C) Bobina tentsioa 240VAC
Bobina mota Non Latching Coil Power 1.2 VA
Bobina korrontea 5.0mA
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
HC1-H-AC24V
HC1-H-AC24V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 24V
Stockean: 3615 pcs
Deskarga: HC1-H-AC24V.pdf
RFQ
HC1-H-AC240V
HC1-H-AC240V
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: RELAY GEN PURPOSE SPDT 10A 240V