HA1E-AC115V
PanasonicPanasonic
Panasonic
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: HA1E-AC115V
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 3A 115V
Fitxak: HA1E-AC115V.pdf
  • Mezua
HA1E-AC115Vren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia HA1E-AC115V fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RELAY GEN PURPOSE SPDT 3A 115V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6568 pcs Datuen fitxa HA1E-AC115V.pdf
Aktibatu tentsioa (gehienez) 92 VAC Aktibatu tentsioa (gutxienez) 23 VAC
Amaiera estiloa PC Pin Tentsio aldatzea 250VAC, 30VDC - Max
Series HA Askatu ordua 6ms
Erlazio mota General Purpose Packaging Bulk
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 50°C Denbora eragilea 6ms
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Ezaugarriak Sealed - Amber
Deskribapen zehatza General Purpose Relay SPDT (1 Form C) 115VAC Coil Through Hole Kontaktuen balorazioa (oraingo) 3A
Harremanetarako materiala Silver Nickel (AgNi) Harremanetarako formularioa SPDT (1 Form C)
Bobina tentsioa 115VAC Bobina mota Non Latching
Coil Power 0.9 VA Bobina korrontea 8.0mA