GX-F15AI-P-R
PanasonicPanasonic
GX-F15AI-P-R Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GX-F15AI-P-R
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROX PNP 4.2MM 12.24VDC
Fitxak: GX-F15AI-P-R.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
GX-F15AI-P-Rren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GX-F15AI-P-R fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SENSOR PROX PNP 4.2MM 12.24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1562 pcs Datuen fitxa GX-F15AI-P-R.pdf
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 24 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Unshielded Series GX
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.165" (4.2mm)
Erantzunaren maiztasuna 250Hz Pakete / kasua Module
Irteerako mota PNP-NO, 3-Wire Beste izenak 1110-1096
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Plastic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.165" (4.2mm) IP68 Module
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GX-F15A-R
GX-F15A-R
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: SENSOR PROX NPN 4.2MM 12-24VDC
Stockean: 2003 pcs
Deskarga: GX-F15A-R.pdf
RFQ
GX-F15A-P-R
GX-F15A-P-R
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: SENSOR PROX PNP 4.2MM 12.24VDC
Stockean: 1561 pcs
Deskarga: GX-F15A-P-R.pdf
RFQ
GX-F15B
GX-F15B
deskribapena: SENSOR PROX 15MM NPN NC 1M CABLE
Deskarga: GX-F15B.pdf
GX-F15AI-P
GX-F15AI-P
Deskarga: GX-F15AI-P.pdf
GX-F15B-P-C5
GX-F15B-P-C5
Deskarga: GX-F15B-P-C5.pdf
GX-F15AI
GX-F15AI