GX-F12BI-P
PanasonicPanasonic
GX-F12BI-P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GX-F12BI-P
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC
Fitxak: GX-F12BI-P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
GX-F12BI-Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GX-F12BI-P fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3023 pcs Datuen fitxa GX-F12BI-P.pdf
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 24 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Unshielded Series GX
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.13" (3.3mm)
Erantzunaren maiztasuna 500Hz Pakete / kasua Module
Irteerako mota PNP-NC, 3-Wire Beste izenak 1110-1084
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Plastic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GX-F12BI-P-C5
GX-F12BI-P-C5
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: SENSOR PROX PNP 3.3MM 12-24VDC