GX-F12A-C5
PanasonicPanasonic
GX-F12A-C5 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GX-F12A-C5
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC
Fitxak: GX-F12A-C5.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
GX-F12A-C5ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GX-F12A-C5 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SENSOR PROX NPN 3.3MM 12-24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1999 pcs Datuen fitxa GX-F12A-C5.pdf
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 24 V Amaiera estiloa Cable Leads
estali Unshielded Series GX
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.13" (3.3mm)
Erantzunaren maiztasuna 500Hz Pakete / kasua Module
Irteerako mota NPN-NO, 3-Wire Beste izenak 1110-1074
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Plastic Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.13" (3.3mm) IP68 Module