GX-12MUB-J
PanasonicPanasonic
GX-12MUB-J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GX-12MUB-J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena SENSOR PROX NC 2.4MM 12-24VDC
Fitxak: GX-12MUB-J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
GX-12MUB-Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GX-12MUB-J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena SENSOR PROX NC 2.4MM 12-24VDC Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1048 pcs Datuen fitxa GX-12MUB-J.pdf
Tentsioa - hornidura 12 V ~ 24 V Amaiera estiloa Cable with Connector
estali Shielded Series GX
Sentsore mota Inductive Distantzia hautematea 0.094" (2.4mm)
Erantzunaren maiztasuna 1.2kHz Pakete / kasua Cylinder, Threaded - M12
Irteerako mota NPN-NC, 2-Wire Beste izenak 1110-1022
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 70°C Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materiala - Gorputza Nickel-Plated Brass Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP67 adierazlea LED
Deskribapen zehatza Inductive Proximity Sensor 0.094" (2.4mm) IP67 Cylinder, Threaded - M12
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
GX-18MLUB-J
GX-18MLUB-J
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: SENSOR PROX NC 12MM 12-24VDC
Stockean: 968 pcs
Deskarga: GX-18MLUB-J.pdf
RFQ
GX-12MUB
GX-12MUB
fabrikatzaileak: Panasonic
deskribapena: SENSOR PROX NC 2.4MM 12-24VDC
Stockean: 1535 pcs
Deskarga: GX-12MUB.pdf
RFQ
GX-18MLU
GX-18MLU
deskribapena: SENSOR PROXIMITY 15MM NO 12-24V
Stockean: 1458 pcs
Deskarga: GX-18MLU.pdf
GX-12MU-J
GX-12MU-J
deskribapena: SENSOR PROXIMITY 3MM NO 12-24V
Deskarga: GX-12MU-J.pdf
GX-12MU
GX-12MU