EZJ-Z1V120KA
PanasonicPanasonic
EZJ-Z1V120KA Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EZJ-Z1V120KA
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena VARISTOR 12V 20A 0603
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EZJ-Z1V120KAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EZJ-Z1V120KA fabrikatzailea Panasonic
deskribapena VARISTOR 12V 20A 0603 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 223484 pcs Datuen fitxa
Varistoraren tentsioa (tipoa) 12V Series -
Packaging Cut Tape (CT) Pakete / kasua 0603 (1608 Metric)
Beste izenak P12005CT Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C (TA)
Zirkuitu kopurua 1 Muntaketa mota Surface Mount, MLCV
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Gehienezko DC aldietan 6.7V
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Energia -
Deskribapen zehatza 12V 20A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 0603 (1608 Metric) Oraina - Surge 20A
Edukiera @ maiztasuna 250pF @ 1MHz