EZA-SCE470M
PanasonicPanasonic
EZA-SCE470M Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EZA-SCE470M
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CAP FEEDTHRU 47PF 25V 1608
Fitxak: EZA-SCE470M.pdf
  • Mezua
EZA-SCE470Mren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EZA-SCE470M fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CAP FEEDTHRU 47PF 25V 1608 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4219 pcs Datuen fitxa EZA-SCE470M.pdf
Tentsioaren balioa 25V tolerantzia ±20%
Tenperatura koefizientea - Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Series EZA-SC balorazio -
Packaging Tape & Reel (TR) Pakete / kasua 1608 (4021 Metric), Array, 10 PC Pad
Beste izenak EZASCE470M
P10193TR
Capacitors kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.033" (0.85mm)
Material dielektrikoa - Deskribapen zehatza 47pF Bussed Capacitor 4 Array 25V 1608 (4021 Metric), Array, 10 PC Pad
Zirkuitu mota Bussed kapazitantzia 47pF