EYG-S182305
PanasonicPanasonic
EYG-S182305 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EYG-S182305
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 230MMX180MM GRAY
Fitxak: 1.EYG-S182305.pdf2.EYG-S182305.pdf3.EYG-S182305.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
EYG-S182305ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EYG-S182305 fabrikatzailea Panasonic
deskribapena THERM PAD 230MMX180MM GRAY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1820 pcs Datuen fitxa 1.EYG-S182305.pdf2.EYG-S182305.pdf3.EYG-S182305.pdf
Usage In-Plane Heat Transfer Mota Graphite-Pad, Sheet
Lodiera 0.0020" (0.051mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 1300 W/m-K forma Rectangular
Series PGS eskema 230.00mm x 180.00mm
Beste izenak EYGS182305
P19080
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Graphite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Gray 230.00mm x 180.00mm Rectangular Kolore Gray