EYG-A121805DM
PanasonicPanasonic
EYG-A121805DM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EYG-A121805DM
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Fitxak: 1.EYG-A121805DM.pdf2.EYG-A121805DM.pdf3.EYG-A121805DM.pdf
  • Mezua
EYG-A121805DMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EYG-A121805DM fabrikatzailea Panasonic
deskribapena THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2457 pcs Datuen fitxa 1.EYG-A121805DM.pdf2.EYG-A121805DM.pdf3.EYG-A121805DM.pdf
Usage In-Plane Heat Transfer Mota Graphite-Pad, Sheet
Lodiera 0.0020" (0.051mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 1300 W/m-K forma Rectangular
Series PGS eskema 180.00mm x 115.00mm
Beste izenak EYGA121805DM
P19024
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Graphite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side Kolore Gray