EYG-A121804F
PanasonicPanasonic
EYG-A121804F Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EYG-A121804F
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY
Fitxak: 1.EYG-A121804F.pdf2.EYG-A121804F.pdf3.EYG-A121804F.pdf
  • Mezua
EYG-A121804Fren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EYG-A121804F fabrikatzailea Panasonic
deskribapena THERM PAD 180MMX115MM W/ADH GRAY Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2698 pcs Datuen fitxa 1.EYG-A121804F.pdf2.EYG-A121804F.pdf3.EYG-A121804F.pdf
Usage In-Plane Heat Transfer Mota Graphite-Pad, Sheet
Lodiera 0.0016" (0.040mm) Erresistentzia termikoa -
Kontrolutasun termikoa 1350 W/m-K forma Rectangular
Series PGS eskema 180.00mm x 115.00mm
Beste izenak EYGA121804F
P19033
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Material Graphite Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Deskribapen zehatza Thermal Pad Gray 180.00mm x 115.00mm Rectangular Adhesive - One Side Kolore Gray