EXC-X4CT650X
PanasonicPanasonic
EXC-X4CT650X Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXC-X4CT650X
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD
Fitxak: 1.EXC-X4CT650X.pdf2.EXC-X4CT650X.pdf3.EXC-X4CT650X.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EXC-X4CT650Xren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXC-X4CT650X fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CMC 100MA 2LN 65 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 184347 pcs Datuen fitxa 1.EXC-X4CT650X.pdf2.EXC-X4CT650X.pdf3.EXC-X4CT650X.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 10V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.026" L x 0.020" W (0.65mm x 0.50mm) Series EXCX4
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0202 (0505 Metric) Beste izenak P19440CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 65 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.014" (0.35mm) Iragazki mota Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 65 Ohms @ 100MHz 100mA DCR 2.7 Ohm (Typ)
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 2.7 Ohm (Typ) Uneko balorazioa (Max) 100mA