EXC-28BA221U
PanasonicPanasonic
EXC-28BA221U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXC-28BA221U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena FERRITE BEAD 220 OHM 0804 4LN
Fitxak: EXC-28BA221U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
EXC-28BA221Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXC-28BA221U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena FERRITE BEAD 220 OHM 0804 4LN Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 121025 pcs Datuen fitxa EXC-28BA221U.pdf
Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm) Series EXC28B
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0804 (2010 Metric), Array, 8 PC Pad Beste izenak P10754CT
Tenperatura operatiboa - Lerro kopurua 4
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 220 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.024" (0.60mm) Iragazki mota -
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 700 mOhm Uneko balorazioa (Max) 100mA