EXC-24CE201U
PanasonicPanasonic
EXC-24CE201U Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXC-24CE201U
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena CMC 130MA 2LN 200 OHM SMD
Fitxak: EXC-24CE201U.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
EXC-24CE201Uren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXC-24CE201U fabrikatzailea Panasonic
deskribapena CMC 130MA 2LN 200 OHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 169595 pcs Datuen fitxa EXC-24CE201U.pdf
Tentsioaren kalifikazioa - DC 5V Tentsioaren balorazioa - AC -
Tamaina / dimentsioa 0.049" L x 0.039" W (1.25mm x 1.00mm) Series EXC24
balorazio - Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0504 (1210 Metric), 4 Lead Beste izenak P12971CT
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Lerro kopurua 2
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Inpedantzia @ maiztasuna 200 Ohms @ 100MHz
Altuera (Max) 0.024" (0.60mm) Iragazki mota Signal Line
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 2 Line Common Mode Choke Surface Mount 200 Ohms @ 100MHz 130mA DCR 2.7 Ohm
DC Erresistentzia (DCR) (Max) 2.7 Ohm Uneko balorazioa (Max) 130mA