EXB-V8V471JV
PanasonicPanasonic
EXB-V8V471JV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-V8V471JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206
Fitxak: 1.EXB-V8V471JV.pdf2.EXB-V8V471JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EXB-V8V471JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-V8V471JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1026390 pcs Datuen fitxa 1.EXB-V8V471JV.pdf2.EXB-V8V471JV.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 470
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Beste izenak EXB-V8V471
EXBV8V471
Y4471CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.028" (0.70mm) Deskribapen zehatza 470 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals