EXB-S8V390J
PanasonicPanasonic
EXB-S8V390J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-S8V390J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2009
Fitxak: EXB-S8V390J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
2500 pcs
5000 pcs
  • Mezua
EXB-S8V390Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-S8V390J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 4 RES 39 OHM 2009 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1666584 pcs Datuen fitxa EXB-S8V390J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2009 Tamaina / dimentsioa 0.200" L x 0.087" W (5.08mm x 2.20mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 39
Power Elementu bakoitzeko 100mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 2009, Concave, Long Side Terminals Beste izenak EXBS8V390J
P16166TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.035" (0.90mm) Deskribapen zehatza 39 Ohm ±5% 100mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2009, Concave, Long Side Terminals