EXB-N8V113JX
PanasonicPanasonic
EXB-N8V113JX Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-N8V113JX
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804
Fitxak: EXB-N8V113JX.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Mezua
EXB-N8V113JXren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-N8V113JX fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 4 RES 11K OHM 0804 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1085230 pcs Datuen fitxa EXB-N8V113JX.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0804 Tamaina / dimentsioa 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 11k
Power Elementu bakoitzeko 31mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 0804, Concave, Long Side Terminals Beste izenak Y10113CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.022" (0.55mm) Deskribapen zehatza 11k Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Concave, Long Side Terminals