EXB-H9E224J
PanasonicPanasonic
EXB-H9E224J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-H9E224J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SSIP
Fitxak:
  • Mezua
EXB-H9E224Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-H9E224J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 8 RES 220K OHM 9SSIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3136 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa 0.479" L x 0.087" W (12.16mm x 2.20mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 220k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 9-SSIP Beste izenak EXB-H9E224
EXBH9E224
R8224
R8224CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 9 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.69mm) Deskribapen zehatza 220k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 9-SSIP