EXB-H8E473J
PanasonicPanasonic
EXB-H8E473J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-H8E473J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 7 RES 47K OHM 8SSIP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EXB-H8E473Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-H8E473J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 7 RES 47K OHM 8SSIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 72130 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 8-SIP Tamaina / dimentsioa 0.429" L x 0.087" W (10.89mm x 2.20mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 47k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 8-SSIP Beste izenak EXB-H8E473
EXBH8E473
R7473
R7473CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 7
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.69mm) Deskribapen zehatza 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 7 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 8-SSIP