EXB-H6E681J
PanasonicPanasonic
EXB-H6E681J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-H6E681J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 5 RES 680 OHM 6SSIP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EXB-H6E681Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-H6E681J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 5 RES 680 OHM 6SSIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 77272 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 6-SIP Tamaina / dimentsioa 0.329" L x 0.087" W (8.35mm x 2.20mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 680
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 6-SSIP Beste izenak EXB-H6E681
EXBH6E681
R5681
R5681CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 5
Pin kopurua 6 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.69mm) Deskribapen zehatza 680 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 5 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 6-SSIP