EXB-H5E471J
PanasonicPanasonic
EXB-H5E471J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-H5E471J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 470 OHM 5SSIP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EXB-H5E471Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-H5E471J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 4 RES 470 OHM 5SSIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 95839 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 5-SIP Tamaina / dimentsioa 0.279" L x 0.087" W (7.08mm x 2.20mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 470
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 5-SSIP Beste izenak EXB-H5E471
EXBH5E471
R1471
R1471CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 5 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.69mm) Deskribapen zehatza 470 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 5-SSIP