EXB-H10E470J
PanasonicPanasonic
EXB-H10E470J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-H10E470J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 9 RES 47 OHM 10SSIP
Fitxak:
  • Mezua
EXB-H10E470Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-H10E470J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 9 RES 47 OHM 10SSIP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4441 pcs Datuen fitxa
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 10-SIP Tamaina / dimentsioa 0.529" L x 0.087" W (13.43mm x 2.20mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 47
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 10-SSIP Beste izenak EXB-H10E470
EXBH10E470
R9470
R9470CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 9
Pin kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.69mm) Deskribapen zehatza 47 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 9 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 10-SSIP