EXB-E10C473J
PanasonicPanasonic
EXB-E10C473J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-E10C473J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1608
Fitxak: EXB-E10C473J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
EXB-E10C473Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-E10C473J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 8 RES 47K OHM 1608 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 923188 pcs Datuen fitxa EXB-E10C473J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1608 Tamaina / dimentsioa 0.157" L x 0.083" W (4.00mm x 2.10mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 47k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1608, Concave, Long Side Terminals Beste izenak EXBE10C473J
U8473TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Deskribapen zehatza 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1608, Concave, Long Side Terminals