EXB-D10C821J
PanasonicPanasonic
EXB-D10C821J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-D10C821J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 820 OHM 1206
Fitxak: EXB-D10C821J.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EXB-D10C821Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-D10C821J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 8 RES 820 OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 159314 pcs Datuen fitxa EXB-D10C821J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 820
Power Elementu bakoitzeko 50mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals Beste izenak U9821DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Deskribapen zehatza 820 Ohm ±5% 50mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals