EXB-A10P680J
PanasonicPanasonic
EXB-A10P680J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-A10P680J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 68 OHM 2512
Fitxak: EXB-A10P680J.pdf
RoHs egoera Eskatu inbentarioaren egiaztapena / Eskatu inbentarioaren egiaztapena
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EXB-A10P680Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-A10P680J fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 8 RES 68 OHM 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Eskatu inbentarioaren egiaztapena / Eskatu inbentarioaren egiaztapena
Kopurua eskuragarri 126608 pcs Datuen fitxa EXB-A10P680J.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 2512 Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 68
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Cut Tape (CT)
Pakete / kasua 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Beste izenak U7680CT
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 8
Pin kopurua 10 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm) Deskribapen zehatza 68 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals