EXB-A10P334J
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EXB-A10P334J Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-A10P334J
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512
Fitxak: EXB-A10P334J.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
4000 pcs
8000 pcs
  • Mezua
EXB-A10P334Jren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-A10P334J fabrikatzailea Panasonic Electronic Components
deskribapena RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1017305 pcs Datuen fitxa EXB-A10P334J.pdf
Tentsioa - Tasa 2512 Lodiera (Max) ±200ppm/°C
Tenperatura koefizientea Bussed Tamaina / dimentsioa 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Series EXB RoHS egoera Tape & Reel (TR)
Ripple Current - Baxu maiztasuna - Power Elementu bakoitzeko 8
polarizazio 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Output Power 62.5mW
Beste izenak EXBA10P334J
U7334TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Fabrikatzailearen zatia zenbakia EXB-A10P334J Altuera - Eserita (Max) 0.026" (0.65mm)
Zabaldutako deskribapena 330k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals ESR (Serie Baliokidetzak Erresistentzia) ±5%
deskribapena RES ARRAY 8 RES 330K OHM 2512 Kontseiluko materiala 10