EXB-38V391JV
PanasonicPanasonic
EXB-38V391JV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-38V391JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 390 OHM 1206
Fitxak: 1.EXB-38V391JV.pdf2.EXB-38V391JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EXB-38V391JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-38V391JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 4 RES 390 OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 965470 pcs Datuen fitxa 1.EXB-38V391JV.pdf2.EXB-38V391JV.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 390
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Beste izenak Y9391DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Deskribapen zehatza 390 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals