EXB-38V114JV
PanasonicPanasonic
EXB-38V114JV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-38V114JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 4 RES 110K OHM 1206
Fitxak: 1.EXB-38V114JV.pdf2.EXB-38V114JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
35000 pcs
  • Mezua
EXB-38V114JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-38V114JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 4 RES 110K OHM 1206 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 17960334 pcs Datuen fitxa 1.EXB-38V114JV.pdf2.EXB-38V114JV.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 1206 Tamaina / dimentsioa 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 110k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Beste izenak EXB38V114JV
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 4
Pin kopurua 8 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Deskribapen zehatza 110k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals