EXB-34V331JV
PanasonicPanasonic
EXB-34V331JV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-34V331JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606
Fitxak: 1.EXB-34V331JV.pdf2.EXB-34V331JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
EXB-34V331JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-34V331JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 2 RES 330 OHM 0606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 951555 pcs Datuen fitxa 1.EXB-34V331JV.pdf2.EXB-34V331JV.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0606 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 330
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Original-Reel®
Pakete / kasua 0606, Convex Beste izenak Y8331DKR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Deskribapen zehatza 330 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex