EXB-34V183JV
PanasonicPanasonic
EXB-34V183JV Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: EXB-34V183JV
Fabrikatzaileak / Marka: Panasonic
Produktuaren Deskribapena RES ARRAY 2 RES 18K OHM 0606
Fitxak: 1.EXB-34V183JV.pdf2.EXB-34V183JV.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
10000 pcs
  • Mezua
EXB-34V183JVren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia EXB-34V183JV fabrikatzailea Panasonic
deskribapena RES ARRAY 2 RES 18K OHM 0606 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 7043993 pcs Datuen fitxa 1.EXB-34V183JV.pdf2.EXB-34V183JV.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea 0606 Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Series EXB Erresistentzia-ratioa-Drift -
Resistor Matching Ratio - Erresistentzia (Ohms) 18k
Power Elementu bakoitzeko 62.5mW Packaging Tape & Reel (TR)
Pakete / kasua 0606, Convex Beste izenak EXB34V183JV
Y8183TR
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Erresistentzia kopurua 2
Pin kopurua 4 Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.024" (0.60mm) Deskribapen zehatza 18k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex